destek@akcanlar.com.tr +90 (850) 202 02 51

Sektöre Özel Çözümler

Nakliye Sektörü için Akaryakıt Çözümleri

Nakliye sektöründe akaryakıtın, verimlilik ve maliyeti etkileyen önemli bir konu olduğunu biliyoruz. Nakliye sektöründeki müşterilerimiz ile sıkı ilişkilerimiz sonucu, akaryakıtın daha verimli kullanılmasına yardımcı olacak iş sistemleri geliştiriyoruz. Verimliliği artırmak için en gelişmiş teknolojilere sahip, kaliteli akaryakıtlar sunuyoruz.

Shell yetkililerinden size özel birinci sınıf hizmet!

Ticari Akaryakıt Sektöre Özel Çözümler » Nakliye Sektörü Nakliye Sektörü için Akaryakıt Çözümleri Nakliye sektöründe akaryakıtın, verimlilik ve maliyeti etkileyen önemli bir konu olduğunu biliyoruz. Nakliye sektöründeki müşterilerimiz ile sıkı ilişkilerimiz sonucu, akaryakıtın daha verimli kullanılmasına yardımcı olacak iş sistemleri geliştiriyoruz. Verimliliği artırmak için en gelişmiş teknolojilere sahip, kaliteli akaryakıtlar sunuyoruz. Shell yetkililerinden size özel birinci sınıf hizmet! Nakliye sektöründe yakıt temini zorlu bir iştir. Bu nedenle Shell yetkilileri, tüm idari ve teknik ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde üstün hizmet sunarlar. Filonuzun detaylarını, yolculuğunuzun içeriğini ve ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri iyi değerlendirerek size özel en iyi çözümleri sunarlar.

Nakliye Sektörü için Akaryakıt Çözümleri

Yedek Parça bölümüzde aracınızın ihtiyaç duyabileceği her türlü orjinal parçayı bulmanız mümkün.

Mevcut operasyonlarınızı en verimli hale getirmek için aşağıdaki konularda yardımcı olabiliriz:

• Yakıt tedarik yönetiminizi analiz ederek, maliyetlerinizi düşürecek ve yakıtsız kalmanızı önleyecek yollar belirleriz.
• İşyerinizde; depolama, ikmal ve dolum çözümlerini değerlendirebiliriz.
• Maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olmak için yakıt ve ekipman verimi konusunda önerilerde bulunabiliriz.
• İşletmenizi ve personelinizi koruyacak, iş sağlığı, emniyet ve çevre konularında tavsiyelerde bulunabiliriz.

Uzun vadeli ihtiyaçlarınız için:

• Araçlarınızın emisyonlarını düşürmek için yakıt ve teknoloji sistemleri konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz.
• Verimliliği artıran, insan hatasını azaltan yeni teknoloji yönetim sistemleri temin edebiliriz.
• Satınalma planlarınıza destek olacak yakıt fiyat politikaları konusunda bilgilendirme yapabiliriz.

Nakliye ihtiyaçlarınız için güvenilir, size özel akaryakıt çözümleri

Önceliğimiz yakıt ihtiyaçlarınızı anlayarak yakıt stratejileri geliştirmek, ihtiyaç duyduğunuz anda, ihtiyacınız olan yakıtı temin etmek. Üstün kaliteli bir akaryakıt ailesi, yönetsel ve teknik tecrübemizle ayağınıza kadar geliyor.

Eşsiz ve etkili müşteri çözümleri. İşinizin, hiç olmadığı kadar baskı altında olduğunu anlıyoruz. İşleriniz için kaliteli ürünler temin edebiliriz. Bildiğiniz ve güvendiğiniz kalite ve hizmet anlayışı ile...

Size özel tecrübe birikimi. Sizinle olan iş ilişkimize değer veriyoruz ve nakliye sektöründeki tecrübemizi kullanarak, geniş kapsamlı teknik ve operasyonel destek sağlayarak, özel ihtiyaçlarınız için özel çözümler sunabileceğimizi biliyoruz. Devamlı gelişen işbirliğimiz sayesinde, birlikte kazanan bir takım olabileceğimizi düşünüyoruz.

Nakliye sektörü için yüksek performanslı yakıtlar. Yeni teknolojileri ve gelişmeleri kullanarak, daima daha üstün teknolojiye sahip, çevreci yakıtlar geliştiriyoruz. Yakıt teknolojisi ve tedarik/depolama kapasitesindeki gelişmeler sayesinde, yakıt tüketiminizi düşürecek ve verimliliğinizi artıracak hizmetler sunuyoruz.