destek@akcanlar.com.tr +90 (850) 202 02 51

Sektöre Özel Çözümler

Madencilik Sektörü için Akaryakıt Yönetimi

Madencilik sektöründe verimliliğin anahtar rol üstlendiğini biliyoruz. Yeraltı ikmal hizmetleri, depolama gibi tesis hizmetlerinden, yerüstü yakıt terminali operasyonuna, ikmalden atık geri dönüşümüne kadar, şantiyeniz güvenli ve düzenli bir şekilde çalışmalıdır. Bu konudaki tecrübemiz, en iyi yönetsel kararları almanıza yardımcı olacak, satış yetkilimiz operasyonel verimliliğinizi en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olacaktır.

Shell Yetkilileri’nden üstün destek!

Maden sahasında akaryakıt yönetimi birçok zorluğu yanında getirebilir. Bu nedenle Shell satış yetkilinizin, üstün seviyede bir hizmetle, yönetsel ve teknik olarak akaryakıt ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Şirketinizi ve işinizi tanımak için zaman harcayarak, yakıt kullanımınızı en verimli hale getirmenin yollarını belirlemenize yardımcı olacağız. Şantiyedeki yakıt tedarik operasyonunun geliştirilmesinden, kontrollerin yapılmasına ve tüketim bilgilerinin teminine kadar, işiniz için çok değerli katkılarda bulunabiliriz.

Mevcut operasyonlarınızı en verimli hale getirmek için aşağıdaki konularda yardımcı olabiliriz:

• Lojistik analizleri, şantiyede yakıt depolama ve ikmali, makinaların çevre ve sağlık koşullarına uyumluluğu
• Maliyetlerinizi kontrol altında tutmak için akaryakıt kalitesi, depolaması ve tüketimi konularında tavsiyeler verilmesi.
• Güvenlik kurallarına uyum açısından çevre ve sağlık konularında tavsiyeler verilmesi.


Uzun vadeli ihtiyaçlarınız için:

• Güvenlik ve yönetim kontrolu konusunda bilgiler
• Yeni teknolojiler, yakıt özelliklerindeki gelişmeler ve sürdürülebilir yakıtlar konusunda bilgilendirmeler
• Çözümlerin temininde, işiniz için dünyadaki en iyi uygulamalardan örnekler verebiliriz


Tecrübeli ekibimiz her an yanınızda.

Teknik sorunlarınızda veya fiyatlandırma taleplerinizde, karmaşık yakıt işlemlerinde veya acil yakıt ihtiyacınızda, tecrübeli Shell ekibi her zaman size yardımcı olacaktır.

Şirketiniz için yeni eneji çözümleri.
Fosil yakıtlar ve karbonun etkisi, iş dünyasının önemli gündem maddelerini oluşturduğundan, daha verimli enerjiye olan talebi karşılamak için yenilikçi metodlar geliştiriyoruz. Şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayacak yakıt teknolojilerini geliştirme yolları üzerinde çalışıyoruz.

Global tecrübe. Yerel erişilebilirlik.
Tüm dünyadaki tecrübemizi, yerel pazarda ayağınıza getiriyoruz. Herhangi bir seviyedeki projede başarının, etkili iletişime bağlı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden işinizi ve bizimle çalışmanızı kolaylaştırıyoruz. Madencilik sektöründeki engin tecrübemiz sayesinde, akaryakıt ihtiyaçlarınız için size özel çözümler sunuyoruz.

Yenilikçi olmak bizi motive ediyor.
Yüzyılı aşkın bir süredir yakıt gelişiminde öncü rolü oynayan Shell, yeni teknolojilere yatırım yaparak, daha temiz, daha sürdürülebilir enerjiler sunmak ve yaratmak için ve tabii ki değerli müşterilerimize yakıt temin etmek için çalışmaktadır. Günümüzün rekabetçi ortamında başarıya ulaşmanız için ihtiyacınız olacak enerjiyi size sağlıyoruz.