destek@akcanlar.com.tr +90 (850) 202 02 51

Sektöre Özel Çözümler

İnşaat Sektörü için Akaryakıt Çözümleri

İnşaat sektöründe zamanın para demek olduğunu biliyoruz. Şantiyede temel hazırlık aşamasından, yapısal işlere ve iç tesisata kadar düzenli iş akışlarına ve güvenilir bir tedarikçiye ihtiyaç duyarsınız. Tecrübemiz, işiniz için en iyi yakıtı, en uygun yolla temin etmenize, şantiye operasyonlarınızda verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Teknik ve idari destek hizmetinizde!

İnşaat şantiyelerine yakıt ikmalini yönetmenin zorluklarını yaşayabilirsiniz. Yer yetersizliği, ulaşım sorunları ve birden çok müteahhitin bulunması gibi. Bu nedenle, satış yetkililerimiz tüm yönetsel ve teknik ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için çalışmaktadır. Shell yetkilileri, operasyonel hedeflerinize ulaşmanıza, maliyet artışlarını önlemeye ve proje veriminizi artırmaya yardımcı olacaktır.

İnşaat sektörü için yakıt tecrübesi.
Mevcut operasyonlarınızı en verimli hale getirmek için aşağıdaki konularda yardımcı olabiliriz:

• Lojistik analizleri, şantiyede yakıt depolama ve ikmali, makinaların çevre ve sağlık koşullarına uyumluluğu
• Maliyetlerinizi kontrol altında tutmak için akaryakıt kalitesi, depolaması ve tüketimi konularında tavsiyeler verilmesi
• Güvenlik kurallarına uyum açısından çevre ve sağlık konularında tavsiyeler verilmesi.


Uzun vadeli ihtiyaçlarınız için:

• Tank ve pompaların denetimi gibi konularda idari bilgilendirme temini ile işinizin verimini artırmak
• Şirketinizin atıklarını azaltmanız için tavsiyeler verilmesi
• Yeni teknolojiler, yakıt özelliklerindeki gelişmeler konusunda bilgilendirme yapılması
• Çözümlerin temininde, işiniz için dünyadaki en iyi uygulamalardan örnekler verebiliriz.


Tecrübeli ekibimiz her an yanınızda!

Teknik sorunlarınızda veya fiyatlandırma taleplerinizde, karmaşık yakıt işlemlerinde veya acil yakıt ihtiyacınızda, tecrübeli Shell ekibi her zaman size yardımcı olacaktır.

İnşaat sektörü için yakıt tecrübesi.
Yüzyılı aşkın bir süredir akaryakıt gelişiminin en ön sıralarında yer almaktayız. Yeni teknolojiler geliştirmek için, daha temiz, daha sürdürülebilir enerjiler sunmak ve yaratmak için ve tabii ki değerli müşterilerimize yakıt temin etmek için çalışıyoruz. Günümüzün rekabetçi ortamında başarıya ulaşmak için ihtiyacınız olacak enerjiyi size sağlamak konusunda çaba gösteriyoruz.

Global tecrübe. Yerel erişilebilirlik.
Tüm dünyadaki tecrübemizi, yerel pazarda ayağınıza getiriyoruz. Herhangi bir seviyedeki projede başarının, etkili iletişime bağlı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden işinizi ve bizimle çalışmanızı kolaylaştırıyoruz. İnşaat sektöründeki engin tecrübemiz sayesinde, akaryakıt ihtiyaçlarınız için size özel çözümler sunuyoruz.

İş Sağlığı, Emniyet ve Çevre konularında destek.
Tecrübeli danışmanlar aracılığıyla, tüm çalışma ortamınız için İSEÇ konusunda eğitim desteği temin edebiliriz.